Posetioci su 28. novembra na Novosadskom sajmu mogli da uživaju u raznovrsnoj i šarenoj ponudi proizvoda – od svežeg voća i povrća, meda i suhomesnatih đakonija, pa sve do vina, rakije i domaćih kolača, rukotvorina, sadnica i cveća u okviru prve Vojvođanske berze ukusa.
U Auli Novosadskog sajma, pod okriljem Međunarodnog sajma turizma, organizovana je nova manifestacija pod nazivom „Vojvođanska berza ukusa“, koja će svakog drugog petka, okupljati domaće proizvođače i sve ljubitelje autentičnih proizvoda.
Svi prijavljeni učesnici dobijaju tezgu kao i dozvolu za unos i iznos eksponata. Cena zakupa tezge je 1.500 dinara, a prijavu za učešće na Vojvođanskoj berzi ukusa, možete preuzeti sa sajta Novosadskog sajma.






































































