Pokret Kreni-Promeni organizovao je u utorak šetnju od Žablja do Zrenjanina dugu 30km, a potom i razgovor sa građanima u centru Zrenjanina o problemu koji se tiče neispravne pijaće vode te o mogućim rešenjima, koja pokret predlaže.
Pokret Kreni-Promeni organizovao je šetnju dugu 30km od Žablja do Zrenjanina. Put je bio naporan, ali su reakcije građana uvek dobre što im daje vetar u leđa.
Tema razgovora sa građanima Zrenjanina bila je vodosnabdevanje u gradu koji više decenija nema zdravu pijaću vodu.
Građani se, u neposrednom kontaktu sa članovima pokreta Kreni-Promeni, najviše žale na razvijenu korupciju i izostavljanje stručnih ljudi iz tema koje se tiču života građana Srbije.
Manojlović je pozvao građane Zrenjanina da se priključe pokretu Kreni-Promeni naglasivši da ako su ljudi moć ta moć je veća što se veći broj ljudi priključi.
Sa građanima je razgovarao i profesor Šumarskog fakulteta Aleksandar Anđelković koji je predvodio tim zadužen za izradu programa “Voda za sve”. On je okupljenima predstavio rešenja koja se tiču vodosnabdevanja, ne samo u Zrenjaninu već u celoj Vojvodini, naglasivši da bi problem zdrave pijaće vode mogao da bude trajno rešen. Tokom razgovora otvorene su i druge teme koje opterećuju građane Zrenjanina.







































































