Manifestacija Dani srpske po 6. put u Zrenjaninu

0
122

U gradskoj kući upriličen je prijem za učesnike manifestacije “Dani srpske u Srbiji”, koje je ugostio zamenik gradonačelnika Zrenjanina Saša Santovac.

Manifestacija “Dani srpske u Srbiji” organizuje se u 21 gradu u Srbiji, a po 6 put u Zrenjaninu što je dokaz da naš grad primenjuje politiku vlade Srbije i Republike Srpske o zajedničkim i bratskim odnosima dveju zemalja, rekao je zamenik gradonačelnika Zrenjanina Saša Santovac.

Nakon prijema u baroknoj sali gradske kuće održano je književno veče pod nazivom”Književna Hercegovina” na kom je predstavljeno tradicionalno, ali i moderno književno stvaralaštvo u republici Srpskoj.

“Dani srpske u Srbiji” održavaju se u Zrenjaninu po 6. put što je dokaz da naš grad i njegovi stanovnici poštuju tradiciju, običaje i kulturu Republike Srpske.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here